Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Regulamin promocji "blackfriday" kod rabatowy -15%

Niniejszy regulamin opisuje warunki promocji „kod rabatowy - 15%”, realizowanej w sklepie internetowym www.poszetka.com oraz w sklepach stacjonarnych firmy Poszetka.com oraz Poszetka Retail.
 
§ 1.Kto jest Organizatorem Promocji?
Organizatorem Promocji są firmy:
POSZETKA.COM JOANNA KRAJEWSKA-GODZIEK UL. SIKOREK 13, 40-537 KATOWICE ; NIP 9542511894
POSZETKA RETAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. Sukiennicza 8 / U3, 31-069 Kraków NIP: 6762579349
 
§ 2.1. Zasady Promocji „blackfriday” kod rabatowy - 15%
Klienci, którzy dokonają w sklepie internetowym lub stacjonarnym zakupu produktu mają możliwość uzyskania rabatu w wysokości 15% na produkty objęte promocją.
 
Produktami objętymi promocją są produkty zawarte w ofercie sklepu i oznaczone znakiem graficznym -15%. Promocja zostaje aktywowana po wpisaniu kodu „blackfriday” w koszyku zakupów na stronie internetowej www.poszetka.com lub przez pracownika sklepu stacjonarnego (chęć przystąpienia do promocji w sklepie stacjonarnym należy zgłosić przed wystawieniem dokumentu fiskalnego).
 
Wskazany rabat nie dotyczy produktów przecenionych, nie łączy się z innymi akcjami rabatowymi Organizatora ani z rabatami lojalnościowymi. Akcją Promocyjną nie są objęte zakupy hurtowe. Promocją nie są objęte karty podarunkowe oraz produkty z przedsprzedaży (tzw. preorder).
 
§3. Jaki jest okres trwania Promocji?
Promocja obowiązuje w dniach: 18.11-26.11.2022
 
§4. Zwrot i wymiana Towarów
Odstąpienie od umowy zawartej w ramach Promocji „blackfriday” - 15% jest możliwe w stosunku do całego zamówienia, jak również części zamówienia, przy zachowaniu rabatu na pozostawione produkty. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z działem zamówień orders@poszetka.com tel. 608666698.
 
Wymianie mogą podlegać produkty z zamówienia przy zachowaniu zgodność ceny i kategorii produktu. Przy wymianie prosimy o niekorzystanie z kreatora zwrotów na koncie klienta. W celu wymiany należy napisać wiadomość na adres orders@poszetka.com, podając w tytule numer zamówienia. W treści maila prosimy o informację o przedmiocie wymiany i jego rozmiarze (jeśli dotyczy) celem rezerwacji. Zachęcamy do sprawdzenia dostępności produktu na stronie www.- poszetka.com. Po mailowym potwierdzeniu rezerwacji wymieniany produkt należy odesłać na adres Poszetka- .com, Sokolska 78, 40-087 Katowice (przesyłka na koszt Klienta). Na przesyłce należy napisać WYMINA oraz numer zamówienia.
 
§ 5. Reklamacja odnośnie zasad Promocji
Reklamacje związane z uczestnictwem w niniejszej Promocji winny być zgłaszane w ciągu 14 dni od dnia zakończenia Promocji na adres korespondencyjny Organizatora lub na adres poczty elektronicznej: orders@poszetka.com z dopiskiem „reklamacja”.
 
Organizator ustosunkuje się do przedstawionych zarzutów w terminie do 14 dni, od chwili jej otrzymania. Klient zostanie poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej w korespondencji zwrotnej.
 
Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad funkcjonowania promocji można konsultować w zależności od miejsca dokonania zakupu:
Zamówienia internetowe: orders@poszetka.com 608666698
Sklep Kraków: krakow@poszetka.com 690670684
Sklep Wrocław: wroclaw@poszetka.com 797311694
Sklep Katowice: katowice@poszetka.com 602385783
Sklep Warszawa: warszawa@poszetka.com, 798653628
 
§6. Postanowienia końcowe
Treść niniejszego Regulaminu jest dostępna do wglądu w sklepie internetowym oraz w siedzibie Organizatora. W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu lub do zmiany terminu obowiązywania niniejszej Promocji, bez uszczuplenia praw nabytych przez Klientów przed dniem dokonania zmiany. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa.
 
Organizator porozumiewa się z Uczestnikami telefonicznie, mailowo oraz pisemnie - w przypadku podania przez Klienta będącego Konsumentem danych umożliwiających taki kontakt.


Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 5233 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
polecam!
2024-06-17
Miłe zakupy
pixel