Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
Cześć!
Tu Asia i Tomek - założyciele Poszetki. Dziś zwracamy się do Was nieco bardziej bezpośrednio niż zwykle, ponieważ od wielu miesięcy pracujemy nad ugruntowaniem strategii naszej firmy i chcemy podzielić się z Wami ważnym komunikatem.
 
Od początku istnienia Poszetki czujemy ogromne wsparcie, motywację i kibicowanie z Waszej strony. To, co udało się zbudować, to nasz wspólny sukces. Niektórzy z Was jeszcze pamiętają, jak to się zaczęło: pierwsze obszywane przez nas poszetki, odbiory osobiste w naszym mieszkaniu, nieudolne zdjęcia i posty w mediach społecznościowych. Z dnia na dzień, roku na rok rozwijaliśmy markę ucząc się na własnych błędach i ceniąc Wasze dobre rady ponad wszystko. Dziękujemy!
 
Prowadząc biznes przez 13 lat, postanowiliśmy się zatrzymać i odpowiedzieć na pytanie „Co dalej?”. Stawiamy na dalszą ekspansję, czy trzymamy się blisko naszych lokalnych korzeni, pielęgnując to, co już mamy.
 
Ten drugi scenariusz okazał się jedynym odpowiednim i zgodnym z naszymi wartościami. W związku z tym w przyjaźni żegnamy się z naszym partnerem biznesowym, co skutkuje tym, że w salonach w Krakowie, Wrocławiu oraz Warszawie, które poznaliście jako salony Poszetki, nie będzie już naszej marki.
Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was jak zawsze dostępni i w pełni dyspozycyjni w naszym sklepie online (poszetka.com) oraz w katowickich salonach, gdzie bije Poszetkowe serce.
 
W tej zmianie widzimy szansę na powrót do wartości, które przyświecają nam od początku: rodzinny model biznesu, spójne kapsułowe kolekcje, twórczość z pasji oraz odpowiedzialność społeczna - dzielenie się dobrem, które nas spotyka. Jesteśmy podekscytowani i przekonani, że nasza nowa/stara twarz spotka się z Waszym uznaniem.
 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 4862 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-20
Rzeczowo, uprzejmie, szybko !!! Dostałam niezłoczne odpowiedzi na wszystkie moje pytania przed zakupem. Dziękuję!
2024-02-17
Jest to mój kolejny zakup od Poszetki. Zawsze jestem zadowolony z jakości ubrań, ceny, oraz miłego kontaktu z pracownikami firmy.
pixel